Головна сторінка

Щоб мати право учити,

треба постійно вчитися самому

               

Вас вітає Амеліна Олена Миколаївна,

учитель англійської мови  середньої загальноосвітньої школи № 161 м. Києва, раніше працювала у НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” міста Подільська (Котовська) Одеської області (колишня назва закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”).

Маю надію, що кожен, хто завітає – знайде для себе щось корисне. Пропоную вашій увазі календарне планування уроків, зразки робіт для розвитку навичок письма з різних тем та класів, своє бачення вебквесту за різними класами, зразки світового досвіду у навчанні писемного мовлення, навчальне відео, різні завдання в тестовій формі для вдосконалення навичок учнів у лексиці та граматиці, завдання з перевірки рівня засвоєних навичок у вигляді Гугл форм, власний досвід – одним словом, все необхідне для роботи вчителя англійської мови.

Коротко про себе:

Закінчила Ізмаїльський державний педагогічний інститут за спеціальністю “Учитель французької та англійської мови” 
Працюю у даному навчальному закладі з 1995 року. 
Використовую інтерактивні та ІК технології на уроках. 
 Учитель вищої кваліфікаційної категорії.
Моє педагогічне кредо «Поважай і розумій дитину, тоді вона відповість тобі тим же». 

98464

Цікаві факти про мову

 1. В англійській мові існує коректне речення з 8 однакових слів поспіль і без знаків пунктуації: Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo.Перекласти його можна так: “Бізони з Баффало, налякані іншими бізонами з Баффало, лякають бізонів з Баффало”.

 2. Найкоротше речення в англійській мові складається всього з трьох літер: I am.

 3. В англійській мові назви всіх континентів закінчуються на ту ж літеру, з якої починаються.

 4. E” – найчастіша літера в англійській мові, а найрідше — Q.

 5. Англійський алфавіт колись нараховував на одну букву більше. Цією буквою був символ &.

 6. Найдовше англійське слово без голосних rhythms (ритми).

 7. Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis — найдовше слово, яке означає назву хвороби і перекладається  приблизно так: «хвороба легень, викликана вдиханням частинок вулканічного походження або іншого роду дрібного пилу». Найцікавіше, що такої хвороби насправді не існує.

 8. Найскладніша скоромовка в англійській мові:The sixth sick sheik’s sixth sheep’s sick.

 9. Речення The quick brown fox jumps over the lazy dog (Швидка коричнева лисиця стрибає через ледачу собаку) унікальне тим, що містить всі букви англійського алфавіту. Саме тому воно використовується для демонстрації різних шрифтів.

 10. А які цікаві факти про англійську мову знаєте ви?

Facts about the United Kingdom

 

Мотивація для вивчення англійської мови

  Вивчення англійської мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в його завершення. До найбільш сильних мотивуючих факторів, які спонукають людину приступити до вивчення англійської мови, можна віднести наступні:

 1. Успішне просування по кар’єрних сходах. Адже працівник, який володіє іноземною мовою, цінується набагато вище. Відповідно, шанси отримати більш високу посаду значно зростають. До того ж є можливість улаштуватись на роботу в іноземну компанію або сміливо вирушати працювати за кордон. Володіння англійською дозволяє вести листування та переговори з іноземними партнерами, писати наукові праці, статті та публікуватися у закордонних виданнях, що також істотно підвищує кар’єрні перспективи

 2. Можливість навчатися за кордоном.Знаючи мову, можна спробувати свої сили і вступити до іноземного університетуабо ж пройти стажування за своєю спеціальністю за кордоном.

 3. Необмежений доступ до інформації.Англійська мова – це міжнародний засіб спілкування, тому що саме нею проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури. За даними «Вікіпедії», більше 50 % усієї інформації, розміщеної в Інтернеті, опубліковано саме англійською, що відкриває величезні можливості з вивчення будь цікавить тематики.

 4. Задоволення власних амбіцій і прагнення до саморозвитку.Успішне освоєння англійської мови – це відмінна можливість продемонструвати наполегливість у досягненні поставленої мети, а також власні інтелектуальні здібності. Вивчення будь-якої мови є й чудовою тренуванням пам’яті, що в подальшому дозволяє легше засвоювати будь-який матеріал.

 5. Відсутність мовного бар’єра під час подорожей,адже англійську в якості рідної використовують понад 400 млн осіб, ще близько 1 млрд вільно нею розмовляють. Англійська мова використовується в усіх готелях світу, аеропортах, на вокзалах, у великих музеях, тому її знання автоматично вирішує численні проблеми, з якими може зіткнутись турист під час подорожі. Знання англійської призводить до стирання культурних і національних кордонів, бо людина починає відчувати себе громадянином світу й може легко вступати в контакт із представниками інших народів.

 6. Наявність родичів або друзів за кордоном є чудовою мотивацією для вивчення англійської, адже це дозволяє не втрачати родинні та дружні зв’язки, а також не відчувати проблем у спілкуванні з новим членом сім’ї. Крім того, наявність у сім’ї іноземця, яки володіє англійською, сприяє вивченню культури та традицій його країни, а зробити це без знання мови практично неможливо.

 7. Можливість насолоджуватися творами мистецтва в оригіналі(книги, пісні, фільми, вистави тощо), адже відомо, що при перекладі з іноземної мови перекладач інтерпретує твір по-своєму. А перегляд фільмів англійською дозволяє не тільки оцінити видовищність картини та її сюжет, а й отримати задоволення від гри акторів, яка повністю втрачається при дубляжі.

 8. Допомога своїм дітям при вивченні англійської мовиЗнання мови та її постійне вживання в домашніх умовах значно полегшує процес її вивчення дітьми, оскільки навчання буде проходити у природних умовах і без будь-якого примусу. У перспективі ж удасться заощадити значні фінансові кошти, які в подальшому довелось б витратити на репетиторів чи курси вивчення англійської.

Однією з найбільш сильних мотивацій для продовження вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так відмінно не мотивує, як наявність позитивного результату при виконанні якої-небудь справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити тільки в задоволення. Адже з кожним новим заняттям процес засвоєння матеріалу здійснюється швидше, а значить, і вивчення мови буде просуватись набагато ефективніше.

І головне, пам’ятати, що мотивація – це потужний психологічний інструмент, бо саме вона допомагає не припиняти рух уперед, а наполегливо просуватись до своєї мети й долати всі труднощі у вивченні англійської мови.