Дистанційне навчання

Спочатку створіть поштову скриньку у Google

Заходимо на сайт  www.google.com.ua

 1. Якщо інтерфейс середовища Google складено  англійською мовою,  ви маєте самостійно встановити іншу, зручну для Вас мову. Для цього виконайте такі кроки: у правому верхньому куті знайдіть посилання Settings, натисніть на нього і у відповідному полі вікна, що відкрилося,  у першому рядку виберіть зі списку запропонованих мов Українську та збережіть це налаштування.

  2.  У лівому верхньому куті натискаємо посилання Gmail і на сторінці Gmail, що відкрилася, в правому нижньому куті натискаємо посилання Створити обліковий запис.

  3. Заповнюємо всі запропоновані для обов’язкового заповнення поля і створюємо свій обліковий запис (акаунт – поштову скриньку).

  !!! Обов’язково запам’ятайте й\або запишіть до свого записника свій логін, пароль та секретне слово.

  4. Працюємо в Google Classroom, у кожного класу свій віртуальний клас.

  5. Для зручності завантажте з Play Market  додаток  Classroom

Учні 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-Б, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10-А та 11-Б в 2020-2021 н.р.  класів працюють дистанційно в GOOGLE Classroom. (Класи створені, коди учні отримали через класних керівників.)

Онлайн уроки проводяться через Google Meet, посилання на онлайн зустріч публікуються в  GOOGLE Classroom кожного класу за 15 хвилин до початку уроку.

Записую власні відео уроки. Учні отримують посилання на них в GOOGLE Classroom.

Завдяки національній спільноті освітян “Всеосвіта” створюю онлайн тести з метою контролю засвоєння навчального матеріалу учнями.

Індивідуальний план вчителя опублікований на сайті навчального закладу.

Індивідуальний план роботи під час карантину

учителя англійської мови (2019-2020 н.р.)